V neděli 5.9. 2021 k nám zavítal Husinec-Řež a byla to opravdu řež jak má být.

Zápas se pro nás vyvíjel více než dobře. V 18 minutě jsme vedli již 3:0 nula, když první gól si hosté dali sami a další dva přidal Petr Dixa z toho jeden z penalty. Do této chvíle jsme de facto dominovali. Bohužel hned v 19 minutě jsme poprvé inkasovali i my. Za chvilku ale Daniel Urban zařídil naše vedení opět o tři branky. Bohužel od této chvíle až do poločasové přestávky jsme tahali za kratší konec a dvakrát dopřáli soupeři radost z gólu.

Ač jsme si o pauze řekli, že zlepšíme obrannou fázi hry opak byl pravdou. Tým z Husince nevyužil několik velkých šancí a my jsme byli horším mužstvem. Ke konci utkání jsme ale proměnili jeden z rychlých protiútoků díky Danielu Urbanovi a konečný výsledek pečetil v poslední minutě Petr Dixa, který tak dokončil hattrick.

Za zmíňku stojí ještě první start našeho odchovance Jana Petrtýla ročníku 2006. Snad brzy přibudou i další.

Závěrem je nutno poznamenat, že nám chybělo pár hráčů a mužstvo prochází přestavbou. Slušný výkon podala naše posila Mykola Peherinya zkrátka Kolja.