20.8.2016 příjezd na soustředění v Josefově dole a čekání na večeři bylo celkem dlouhé... :-) maso s těstovinami do kluků padalo tak, že paní kuchařka nestačila jídlo vydávat. A večerní sprchování ani nebudu komentovat.... kominík byl proti klukům napudrovaný frajer.

První den nám začal trochu nešťastně... prší a prší. Vstávat se klukům samozřejmě nechtělo a říkají, že dnes měli štěstí .... prý nebudou aspoň běhat když prší... :-).

 

Výlet na vodopády trochu v tempu místo ranního běhání... někteří toho měli fakt dost, že se jim nechtělo jít ani domu a to už bylo jen z kopce... :-)

Nejlepší je, že při příchodu domu jsme zjistili malou chybu v podobě jednoho nevyfoceného klučiny.... tak teď jde náš Jaroušek znovu na vodopády s druhým týmem pro fotku... asi bude spát jako zabitý... :-)

Den druhý

Běhání se klukům asi líbilo asi víc než mě... :-), a po snídani následoval trénink.

Den třetí  -  běhání po ránu, kluci běželi všichni dohromady. Jsem rád, že starším stačili ... :-)

Dopolední trénink byl super až na maličkost, že nám opět začalo pršet.

Na odpoledním tréninku jsme dělali nácvik střelby, ale u některých to zatím vypadá jako v hodině baletu.... :-)

Den čtvrtý - Opět si kluci po ránu zaběhali a po snídani jsme po pauze šli na trénink. Už je na klucích vidět začínající únava. Ze začátku po tréninku běhali všichni venku a dnes jsou na pokoji a leží... vlastně nejsou ani slyšet... :-)

Dnes proběhla volba kapitána a tím se stal Roman Štangler. Dostal 10 hlasů z 12. Jeden dostal Lukáš Hladík a jeden Oliver Malý

Dnešní zápas je v sekci zápasy.... koukněte se jak hrajeme.

Den Pátý... Po dopoledním tréninku trocha ledové zábavy :-)

Den šestý  -  Opět si po ránu všichni zaběhali a po snídani jsme vyrazili na další trénink.

 

 

 

Shrnutí soustředění v penzionu Kamenice - Josefův důl

Kluci byli super, na tréninku se snažili a nikdo nezlobil, což mě moc překvapilo. Hrozně je chválím, protože si to opravdu moc zaslouží. Snad naše fotky Vás rodiče potěšily stejně dobře jako nás. Máme z kluků velkou radost, protože je na nich vidět, že si to kluci opravdu užili. Jsme všichni moc rádi za vydařené soustředění.
S pozdravem Tomáš Zápotocký, Petr Malý, Tomáš Pokorný a Katka Malá (zdravotnice).